Özel Güvençer – Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi

Her kadın mutlu bir doğumu hakeder. Özel Güvençer – Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinde 4 poliklinik odası, laboratuvar, cerrahi müdahale odası, gözlem odası ve emzirme odası bulunmaktadır. Tıp merkezimiz SGK ve birçok özel kurumla anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Konacık Mahallesi Kızılmusluk Mevkii Fatih Sultan Mehmet Caddesi. Dedebekirler Sokağı No: 7 Bodrum, Muğla, Türkiye  
Telefon 0422 323 23 23
Fax 0 252 319 55 20
E-Mail

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Nerede
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Güvençer – Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güvençer – Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Güvençer – Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -