Özel Bodrum Diyaliz Merkezi

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi, Gümbet Plajı üzerine konumlanmış olup antik çağlardaki adı Halikarnassos olan Bodrum merkezine yalnızca 2 km. uzaklıktadır. Kliniğimiz, Türkiye’deki kronik böbrek hastalarına bütünsel anlamda tedavi sağlayan ilk diyaliz merkezlerinden biridir ve 1996’dan bu yana Bodrum’da hizmet vermektedir. Tam 19 yıldır kurucumuz Dr. Zeki Koray Malkoç ve ekibi olarak biz, Bodrum’daki kronik böbrek hastalarına üstün bir tıbbi tedavi verilmesini amaç edindik. Bu amaca bağlı olarak yüksek nitelikli uzmanlardan; doktor, hemşire ve sağlık personelinden oluşan bir takım olduk. İyi eğitimli ve deneyimli personelimiz, kaldığınız süre boyunca evinizin konforunu sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Diyaliz seanslarınız sırasında gazete, dergi, uydu alıcılı televizyon ve internet hizmeti gibi olanakları sağlamanın yanı sıra lezzetli mutfağımızdan istediğiniz yiyecek ve içeceği servis etmekteyiz. Siz pencerenizden muhteşem Gümbet manzarasını seyrederken, ısının size özel olarak ayarlandığı konforlu ve klimalı odalarımızda bir ev rahatlığı bulabilmeniz umuduyla, sıcak bir ortam oluşturmak öncelikli hedefimizdir. Doktor ve hemşirelerimiz, birkaç dil konuşabilen personelimizle günün 24 saati hizmetinizdeyiz. Bodrum, tarihi zenginlikler ve doğal güzellikler açısından önemli bir kenttir. Dünyanın pek çok yerinden gelen turistler tarafından büyük ilgi odağı olmuştur. Yakın çevresinde bulunan Pedasa, Iasos, Stratonikeia, Labranda ve bunun gibi birçok kent görülmeye değerdir. Yapılabilecek bir sürü aktivite olması, eğlenceli gece hayatı, yurtdışından gelen diyaliz hastalarımıza ve yakınlarına zevkli bir tatil olanağı sunar.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bodrum Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Erguvan Sok. No:34 Gümbet Bodrum/Muğla  
Telefon 0 (252) 319-3262
Fax
E-Mail

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Bodrum Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bodrum Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Bodrum Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -