Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalarave bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.Acıbadem Sağlık Grubu’nun, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ortakent Mah. Gölbaşı Sok. No:11, Bodrum / Muğla
Telefon 0 252 311 4444
Fax
E-Mail bodruminfo@acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Nerede
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Randevu Alma
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Tedavisi, Aile Hekimliği, Alerjik Hastalıklar, Anesteziyoloji, Bağımlılık Merkezi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Böbrek Nakli Merkezi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Ürolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı, Çocuk Yoğun Bakım, Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Endokrinoloji, Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp, Gastroenteroloji, Gastroenteroloji ve Koloproktoloji Cerrahisi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İşyeri Hekimi, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Karaciğer Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Kat Hekimliği, Kemik İliği Nakli Merkezi (Erişkin), Kemik İliği Nakli Merkezi (Pediyatrik), Klinik Laboratuvar, Koroner Yoğun Bakım, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek Merkezleri, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi Doktorları
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -