Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

Prof.Dr.Timur Gürgan’ın bilimsel yönetiminde Türkiye’nin en seçkin Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi. Son yıllarda insan üremesi konusunda elde edilen önemli bilgiler ve hızla gelişen teknoloji, sağlıklı bir çocuğa sahip olabilme konusundaki umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek için bizlere yardım etmektedir. Yüksek teknolojinin ve en çağdaş tedavi yöntemlerinin kişiye özel olarak uygulanması sayesinde edindiği yüksek başarı oranları ile 2000 yılından beri hizmet veren merkezimiz, bebek sahibi olmak isteyen çiftleri bu özlemlerine kavuşturmaktadır. Gürgam Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi kadın ve aile sağlığı merkez alarak hastalarına en güncel tanı ve tedavi hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mustafa Kemal Mahallesi 2124 Sokak No: 4 06240 Çankaya / ANKARA
Telefon Tel:0 850 303 96 96
Fax Fax:0 850 201 43 25
E-Mail E-Mail:bilgi@gurganclinic.com.tr
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yoğun Bakım, Tüp Bebek
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -