Özel TOBB ETÜ Hastanesi

TOBB ETÜ Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel TOBB ETÜ Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü 06510 Ankara / Turkey
Telefon Tel:(0312) 292 99 00
Fax Fax:(0312) 292 99 10
E-Mail E-Mail:info@tobbetuhastanesi.com.tr
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Nerede
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Randevu Alma
Özel TOBB ETÜ Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel TOBB ETÜ Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi, Yoğun Bakım ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi Nöroşirürji, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Dermatoloji, Beslenme ve Diyetetik, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji Kliniği, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları / Doğum Jinekoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Pratisyen Hekim, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Hemşirelik Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimi, Beslenme ve Diyetetik, Check-up, Diyabet Eğitim Sorumlu Hemşiresi, El cerrahisi, Emzirme Danışmanı (Laktasyon Ebesi/Hemşiresi), Endoskopi Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Enfeksiyon Kontrol Sorumlu Hemşiresi, Hematoloji, Jinekolojik Onkoloji, Laboratory, Romatoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Doktorları
Özel TOBB ETÜ Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -