Özel Güneypark Hastanesi

İlçe ve yöre halkına; güvenilir, kaliteli, ekonomik ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.Ulusal çapta, sektörde lider olabilecek sağlık kuruluşları ile eşdeğer hizmet sunarak bölge halkının sağlık sorunlarında güvenilir çözüm adresi olmak.
Özel Güneypark Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Güneypark Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mh. Korutürk Cd. No:20 31800 Samandağ/Hatay
Telefon Tel:0 326 512 8080
Fax Fax:0 326 512 5857
E-Mail E-Mail:info@guneyparkhastanesi.com
Özel Güneypark Hastanesi Nerede
Özel Güneypark Hastanesi Randevu Alma
Özel Güneypark Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güneypark Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güneypark Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güneypark Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Güneypark Hastanesi Doktorları
Özel Güneypark Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -