Özel Hatay Hastanesi

1990 yılında kurulan ve halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 2008 yılında yeniden yapılanmaya giren Özel Hatay Hastanesinde, gerek teknik donanım ve tıbbi cihazlar, gerekse katlarda yapılan yenilenme ve modernizasyon çalışmalarıyla 32 yatak, 2 ameliyathane, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanımlı ambulansı ve tüm birimleriyle gece gündüz hizmet sunmaktadır. Misyonumuz Hatayda, güler yüzlü, kaliteli, etik hizmet anlayışıyla, toplumun yaşam kalitesine katkıda bulunmak. Ülkemizin sağlık kaynaklarını verimli şekilde kullanarak kentimizin en güvenilir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Hatay Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Hatay Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adres:Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.
Telefon Tel:0 (326) 223-2020
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Hatay Hastanesi Nerede
Özel Hatay Hastanesi Randevu Alma
Özel Hatay Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hatay Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hatay Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hatay Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Diyetisyen, Psikolog
Özel Hatay Hastanesi Doktorları
Özel Hatay Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -