Özel Gediz Tıp Merkezi

Gediz Tıp Merkezi sizlere sağlıklı, mutlu ve hijyenik tedaviler sunmayı ilke edinerek son teknoloji dişhekimliği ürünleri ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ferah bekleme salonu, hijyenik klinikleri ve konusunda başarılı hekimlerimiz ile tedavilerinizi sizin için ızdıraptan çıkarıp güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimizdir…Beklentilerinizin yerine getirilmesi bizler için tedavinizin başından sonuna kadar en büyük kriterimizdir. Kliniğimizde tedavilerinizin dünya standartlarında yapılması da başlıca hedefimiz olup bu yüzden tedavilerdeki yenilikleri çok yakından takip etmekte ve sizlere eşzamanlı olarak sunmaya çalışmaktayız.

Özel Gediz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gediz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 682 Sokak No:2 İnönü Mahallesi Buca / İZMİR – TÜRKİYE  
Telefon

0 (232) 275 22 22

0 (232) 275 13 13

Fax 0232 275 13 13
E-Mail info@gediztipmerkezi.com

Özel Gediz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gediz Tıp Merkezi Nerede
Özel Gediz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Gediz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gediz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ORTOPEDİ VE TRAVMOTOLOJİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE)

-KADIN DOĞUM

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-ACİL SERVİS

-DİŞ HASTALIKLARI

-GENEL CERRAHİ

-ESWT UYGULAMALARI

-NÖROLOJİ (NÖROPSKİYATRİ)

-KULAK BURUN BOĞAZ

-BEYİN CERRAHİSİ

Özel Gediz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Gediz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -