Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir. Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, hayati önem taşıyan organlarımız için sürekli bir tehdit oluşturmaktadır. Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz.

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres İmbatlı Mah. 6076 Sokak No:12/F Yeni Girne Karşıyaka / İZMİR  
Telefon 0 (232) 330-0467
Fax
E-Mail info (@) mynova.org

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-İMPLANT TEDAVİSİ

-DİŞ ESTETİĞİ

-ZİRKONYUM DİŞ

-PORSELEN DİŞ

-PROTEZ DİŞ

-DİŞ TELİ – ORTODONTİK TEDAVİ

-KANAL TEDAVİSİ

-DİŞ BEYAZLATMA

-DİŞ DOLGUSU

-ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

-DİŞ ETİ HASTALIKLARI

-AĞIZ VE ÇENE CERRAHİSİ

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -