Özel Gediz Tıp Merkezi

2004 yılından bu yana MANİSA’da hizmet veren GEDİZ TIP MERKEZİ hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta yakınlarının memnuniyetlerini artırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu vizyonla hareket eden tıp merkezimiz herkes için ulaşılabilir, iyileştirici sağlık hizmetlerini, bilimsel etik ilkelerden ödün vermeden güler yüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. GEDİZ GLOBAL ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş. Bünyesinde Cerrahi Tıp Merkezi olarak Gediz Tıp Merkezi , Dahili Tıp Merkezi olarak Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı / Manisa adresinde bulunan Cevahir Tıp Merkezi hizmetinizdedir. Özel Cevahir Tıp Merkeziyle aynı adreste Beyaz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi bulunmakta olup, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermenin yanında Cevahir Tıp Merkeziyle aynı çatı altında bulunduğu için işe giriş rapor işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. GEDİZ GLOBAL A.Ş. aynı zamanda Manisa ili Alaşehir ilçesinde tüm branşların bulunduğu, tüm ameliyat ve işlemlerin yapıldığı 10.000m²’ye sahip olup Şubat 2019’ da hizmete girecek olan ÖZEL ALAŞEHİR SARIKIZ HASTANESİ’ ni bünyesinde bulundurmaktadır.

Özel Gediz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gediz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres :Merkez Efendi Mah. Doğu Cad. No : 236 / 26 MANİSA  
Telefon 0(236) 234 98 04 – 05
Fax 0(236) 239 17 06
E-Mail info@gediztipmerkezi.com.tr

Özel Gediz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gediz Tıp Merkezi Nerede
Özel Gediz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Gediz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gediz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Gediz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Gediz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -