Medical Park İzmir Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Medical Park İzmir Hastanesi Hakkında İçerikler
Medical Park İzmir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir
Telefon Tel: 444 44 84-0 (232) 399 50 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Medical Park İzmir Hastanesi Nerede
Medical Park İzmir Hastanesi Randevu Alma
Medical Park İzmir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medical Park İzmir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Medical Park İzmir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medical Park İzmir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nefroloji, Romatoloji, İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları, Hematoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Hematolojisi, Neonatoloji, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Tüp Bebek, Moleküler Genetik, Tıbbi Onkoloji, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları
Medical Park İzmir Hastanesi Doktorları
Medical Park İzmir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -