Özel Fizikomer Tıp Merkezi

Gerek donanım, gerek hizmet kalitesi gerekse de büyüklük açısından Türkiye-Suriye-Irak üçgeni içerisinde yer alan bütün tedavi merkezleri için model bir merkez olmak ve sağlık dünyasına yenilikler kazandırmak.Yüksek teknoloji ve tıbbın bütün imkanlarını kullanarak, kaliteli hizmet, güleryüz, sabır ve kararlılıkla hastalarımızın beklentilerini aşarak yaşamlarına artı bir değer katmak, bütün bu imkanları en ekonomik biçimde toplumun yararına sunmak.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizikomer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26 ŞAHİNBEY/GAZİANTEP
Telefon 0 (342) 231-4411
Fax 0 (342) 231-4414
E-Mail fizikomertipmerkezi@gmail.com

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizikomer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizikomer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizikomer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizikomer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -