Özel Fizikomer Tıp Merkezi

Gerek donanım, gerek hizmet kalitesi gerekse de büyüklük açısından Türkiye-Suriye-Irak üçgeni içerisinde yer alan bütün tedavi merkezleri için model bir merkez olmak ve sağlık dünyasına yenilikler kazandırmak.Yüksek teknoloji ve tıbbın bütün imkanlarını kullanarak, kaliteli hizmet, güleryüz, sabır ve kararlılıkla hastalarımızın beklentilerini aşarak yaşamlarına artı bir değer katmak, bütün bu imkanları en ekonomik biçimde toplumun yararına sunmak.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizikomer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26 ŞAHİNBEY/GAZİANTEP
Telefon Tel:0 (342) 231-4411
Fax Fax:0 (342) 231-4414
E-Mail E-Mail:fizikomertipmerkezi@gmail.com

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizikomer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizikomer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizikomer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizikomer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji
Özel Fizikomer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizikomer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -