Özel Hatem Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti vermektir.Uluslararası standartlara uygun olarak sunduğu sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, hasta ve hasta yakınlarına güven veren ekibi ve alt yapısı ile hastaların beklenti ve tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, tercih edilen marka sağlık kurumlarından biri olmaktır.
Özel Hatem Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Hatem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41 (Ulu Camii Karşısı) Şahinbey / GAZİANTEP / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (342) 220 15 15
Fax Fax:0 (342) 220 32 22
E-Mail E-Mail:bilgi@hatemhastanesi.com.tr
Özel Hatem Hastanesi Nerede
Özel Hatem Hastanesi Randevu Alma
Özel Hatem Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hatem Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hatem Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hatem Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Estetik Birimi, Endoskopi, K.B.B. (Kulak-Burun-Boğaz), Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Taşkırma (ESWL), Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Laboratuvar, Psikoloji, Üroloji, Cildiye (Dermatoloji), Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Gastroenteroloji, Mamografi, Radyoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Çocuk Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nöroloji, Saç Ekimi
Özel Hatem Hastanesi Doktorları
Özel Hatem Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -