Özel Göznuru Göz Hastanesi

Özel Göznuru Göz Hastanesi; alanında en güvenilir olmak için, sürekli ileri teknoloji ve bilgi olanakları sürekli takip eden,hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal hastane anlayışı ile primer (birinci) sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedeflemektedir.Biz Modern, huzurlu, güvenilen hastane anlayışını kaliteli, sorumlu, duyarlı ve yenilikçi ruhumuz ile nitelikli, etik sağlık hizmeti sunmak için varız.
Özel Göznuru Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Göznuru Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No: 6 Şahinbey / Gaziantep
Telefon Tel:0 342 231 25 25 0 342 231 66 77
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@goznurugoz.com www.goznurugoz.com
Özel Göznuru Göz Hastanesi Nerede
Özel Göznuru Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Göznuru Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Göznuru Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Göznuru Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Göznuru Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Göz Muayenesi, Katarakt, Lazer ve Göz İçi Lens, Yakın Görme Problemi, Retina, Göz Tansiyonu (Glokom), Çocuk Göz Sağlığı, Şaşılık, Göz Tembelliği, Göz Estetiği, Kornea Hastalıkları, Kontakt Lens, Göz İçi İltihapları, No Touch Lazer, Deforme Lens Sendromu, Göz Ultrasonografisi, Pakimetri, Ultrasonik Biyometri, Humprey Görme Alan Testi, Optik Kohorens Tomografi – OCT, Heidelberg Retinal Tomografi – HRT, Havalı Tonometri, Kornea Topografi, Fluorescein Anjiografi (FFA), Kuru Göz Testi, Oto Refraktometre, Plus Optix, Renk Körlüğü Testi
Özel Göznuru Göz Hastanesi Doktorları
Özel Göznuru Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -