Özel Fer Soma Tıp Merkezi

İnsan Sağlığı konusunda tüm olanaklarını kullanan dünya standartlarında tanı tedavi bakım hizmetleri veren Bölge Hastanesi konumuna gelmek.Çağdaş tıbbın imkanları dahilinde doğru tanı ve tedaviyle, mevcut tıbbi teknoloji ve uzman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fer Soma Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp/Soma/Manisa  
Telefon

0 (236) 613 61 29 

0 (236) 612 42 00

0 (236) 613 78 78

Fax
E-Mail  info@fersomatip.com

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Nerede
Özel Fer Soma Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fer Soma Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fer Soma Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fer Soma Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -