Manisa Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Değişen şartlara hızla uyum sağlamak,verilen hizmetin kalitesini yükseltmek,kurumsal kültür ve kalite bilincini yerleştirerek,iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının devamlılığını sağlayıp benzer kurumlarla iş birliği içerisinde hizmet kalitesini daima yükseltmektir. Bilimsel ve etik kurallara uygun,kaynakların etkin ve verimli kullanıldığı,hasta ve yakınlarına saygılı,çalışan haklarına duyarlı, sağlam iletişim temelleri üzerine kurulu,etkin,verimli,mevzuata uygun,hızlı ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetini kurum kültürü ve disiplin içinde,ekip ruhu anlayışı ve güleryüzle tüm topluma sunmaktır.

Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kurtuluş Mah. Hüseyin Özkılınç Cd.No:3 Soma, MANİSA  
Telefon 0 (236) 613 23 53
Fax 0 (236) 612 35 35
E-Mail manisa.somaadsm@saglik.gov.tr

Manisa Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Koruyucu Diş Hekimliği

-Kanal Tedavisi

-Diş Çekimi

-Protetik Diş Tedavisi

-Diş Taşı – Tartar Temizliği

-Dolgu

-Görüntüleme Hizmeti

-Çoçuk Kliniği

Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Soma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -