Kırkağaç Devlet Hastanesi

Sağlık hizmeti sunumunda; Güler yüzlülüğü, Kolay erişilebilirliği, Etkinlik ve verimliliği, Hakkaniyeti, Ve nihayet sürekli kalite gelişimini gerçekleştirmek.Emsalleri içinde adı, iyi, güzel ve doğruya dair sıkça anılan, Çalışan ve hizmet alanların memnuniyetini azami ölçüde sağlayan ve sürdürülebilir, sağlık göstergelerini yükselten örnek sağlık hizmeti organizasyonu ve sunumu.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kırkağaç Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şair Eşref Mah.85 Sk. No:24 Kırkağaç – MANİSA  
Telefon 0236 588 1103
Fax 0236 588 4448
E-Mail manisadhs6@saglik.gov.tr

Kırkağaç Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırkağaç Devlet Hastanesi Nerede
Kırkağaç Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Kırkağaç Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırkağaç Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL SERVİS

-ÇOCUK POLİKLİNİĞİ

-İÇ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-ORTOPEDİ POLİKLİNİĞİ

-GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ

-ÜROLOJİ POLİKLİNİĞİ

-ENFEKSİYON POLİKLİNİĞİ

-GÖZ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-ENFEKSİYON POLİKLİNİĞİ

-KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ

-KULAK BURUN BOĞAZ POLİKLİNİĞİ

Kırkağaç Devlet Hastanesi Doktorları
Kırkağaç Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -