Özel Medigün Hastanesi

Toplumun yaşam standardını yükseltmek; Hasta haklarına saygılı, tıbbi etik kurallara uyan, İnsana değer veren, nitelikli ve doğru sağlık hizmeti sunan, sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurum olarak, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbı alt yapısı bulunan bir sağlık kuruluşu olarak her koşulda doğru teşhis ve tedaviyi sunan, ulusal sağlık örgütleri tarafından referans gösterilebilcek bir hastane olmaktır.
Özel Medigün Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medigün Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hamidiye Mah. No:4 45500 Soma / Manisa
Telefon Tel:444 24 21 0 (236) 612 33 00 0 (236) 613 21 21
Fax Fax:(236) 613 48 60
E-Mail E-Mail:info@medigunhastanesi.com
Özel Medigün Hastanesi Nerede
Özel Medigün Hastanesi Randevu Alma
Özel Medigün Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigün Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medigün Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigün Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil, Yoğun Bakım, ESWL, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Medigün Hastanesi Doktorları
Özel Medigün Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -