Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi

Güvenli ortamlarda hizmet veren sağlık çalışanlarımızla birlikte ekip bilinciyle hastalarımızın sağlık sorunlarını modern ve doğru yöntemlerle çözüme kavuşturmak, hasta mahremiyetine duyarlı, etik değerlere saygılı, empatik yaklaşımlı, güler yüzlü, kesintisiz, kolay ulaşılabilir, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmaktadır.Sürekli gelişmeyi öngören kalite anlayışı ile her zaman en iyi sağlık hizmetini vermek; etkin ve verimli çalışma sistemiyle hasta ve sağlık çalışanları arasındaki iletişimi daha yakın kılmak, hastalarımızın beklentilerine en üst düzeyde cevap vermek ve memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Hakkında İçerikler
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 7520 Sokak No:1 MERKEZ / OSMANİYE
Telefon Tel:0(328) 813 50 10 0 (328) 812 50 10
Fax Fax:0(328) 812 45 81
E-Mail E-Mail:info@ibnisinahastanesi.com.tr
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Nerede
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Randevu Alma
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi, Laboratuarlar, Radyoloji, Acil, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Beyin – Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Üroloji, Kadın Doğum, Ortopedi, Genel Cerrahi, Diyetisyen, Yenidoğan Yoğun Bakım, Çocuk Kardiyolojisi
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Doktorları
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -