Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi

Güvenli ortamlarda hizmet veren sağlık çalışanlarımızla birlikte ekip bilinciyle hastalarımızın sağlık sorunlarını modern ve doğru yöntemlerle çözüme kavuşturmak, hasta mahremiyetine duyarlı, etik değerlere saygılı, empatik yaklaşımlı, güler yüzlü, kesintisiz, kolay ulaşılabilir, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmaktadır.Sürekli gelişmeyi öngören kalite anlayışı ile her zaman en iyi sağlık hizmetini vermek; etkin ve verimli çalışma sistemiyle hasta ve sağlık çalışanları arasındaki iletişimi daha yakın kılmak, hastalarımızın beklentilerine en üst düzeyde cevap vermek ve memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Hakkında İçerikler
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 7520 Sokak No:1 MERKEZ / OSMANİYE
Telefon 0(328) 813 50 10 0 (328) 812 50 10
Fax 0(328) 812 45 81
E-Mail info@ibnisinahastanesi.com.tr

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Nerede
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Randevu Alma
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Anestezi

-Laboratuarlar

-Radyoloji

-Acil

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Nöroloji

-Beyin – Omurilik ve Sinir Cerrahisi

-Dahiliye

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Polikliniği

-Kulak Burun Boğaz

-Kardiyoloji

-Üroloji

-Kadın Doğum

-Ortopedi

-Genel Cerrahi

-Diyetisyen

-Yenidoğan Yoğun Bakım

-Çocuk Kardiyolojisi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Doktorları
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -