Özel Osmaniye Park Hastanesi

Hastalarımızın sağlık sorunlarını mevcut kaynaklarımız ve çağdaş tıbbın imkanları dahilinde en kısa zamanda gidermek.Çağdaş tıbbın tüm imkanlarını kullanan dünya standartlarında tanı, tedavi ve bakım hizmeti veren bir bölge hastanesi konumuna gelmek.
Özel Osmaniye Park Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Osmaniye Park Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Alibeyli mah karaoğlanoğlu sk no :20 OSMANİYE/MERKEZ
Telefon Tel:0328 813 47 00
Fax Fax:0328 813 17 16
E-Mail E-Mail:parkhastanesi@osmaniyeparkhastanesi.com.tr
Özel Osmaniye Park Hastanesi Nerede
Özel Osmaniye Park Hastanesi Randevu Alma
Özel Osmaniye Park Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Osmaniye Park Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Osmaniye Park Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Osmaniye Park Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Laboratuar, Nöroloji, Ortopedi, Radyoloji, Üroloji
Özel Osmaniye Park Hastanesi Doktorları
Özel Osmaniye Park Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -