Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi olarak Uluslararası standarlarda yasalara ve etik kurallara bağlı olarak hasta ve çalışan memnuniyeti doğrultusunda toplumun ihtiyaçlarını ön planda tutan güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmetin sürekliliğini sağlamak.Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi olarak hizmeti veren ile hizmeti alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayarak ekibi ve alt yapısıyla bölgemizde sürekli gelişmeyi ön gören kalite anlayışı ile her zaman güler yüzlülüğü ve saygıyı ilke edinen kurumlarından biri olmak.

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında İçerikler
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler mahallesi Hastane sokak No:2/A Bahçe/Osmaniye  
Telefon 0328 861 4773- 0328 861 47 99
Fax 0328 861 52 02
E-Mail bahceftr@saglik.gov.tr

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Alma
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Salonu

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Yataklı Tedavi Hizmetlerimiz

-Poliklinik Hizmetlerimiz

-ESWT

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -