Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde diyaliz hastaları uzun süre sağlıklı hayat geçirebilir. Diğer taraftan pek çok hastalık örneğin, kalp, şeker, damar hastalıkları, iltihabi hastalıklar daha sık görülür. Bu hastalıklar beklenen ömür sürelerini normal populasyona göre anlamlı bir şekilde kısaltır. Düzenli klinik ve laboratuar incelemeleri ile bu kötü etkilerin erken dönemde fark edilmesi ve uygun şekilde tedavisi hastaların yaşam süresini olumlu yönde etkiler.

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7 ESKİŞEHİR/Odunpazarı  
Telefon 0(222)240 53 23
Fax
E-Mail

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -