Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

2002 yılında Hasan Polatkan Caddesi No:102 de küçük bir mekanla insanlara hizmet vermeye başladık. Hergün artan hasta potansiyelimizle burası bize yetmez oldu. Günlük 120 hastaya hizmet verebiliyorduk. 2006 yılında daha geniş, daha donanımlı, 4 katlı 1500 M2 hizmet alanı olan yeni binamıza taşındık. Şu anda daha fazla hastaya hizmet verebiliyoruz, projeler üretiyoruz. Bu hizmeti sunarken hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olmayı hedefliyoruz ve hastalarımızın koşulsuz memnuniyetini istiyoruz.
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mustafa Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17 ESKİŞEHİR (Sıcak Sular Mevkii)
Telefon Tel:0222 231 40 80
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@fora.com.tr
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Nerede
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Doktorları
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -