Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

reklam
Doğru tanı, tedavi yöntemleri ve hizmetleriyle, kişilerin karşılaştıkları sağlık sorunlarına getirdiği çözümlerde bölgesinde ilk akla gelen kurum olmak.1. Hizmet kalitesi ve tedavi yöntemleriyle hasta memnuniyetini sağlamak.2. Uygulanan tedavi yöntemleriyle bölgede öncülük etmek.3. Yenilikçi uygulamalarıyla, çağa ayak uydurmak.4. Adaletli yönetim anlayışıyla alanında profesyonel kişileri istihdam eden ve açık iletişim yönetim anlayışını uygulayan bir kurum olarak bilinmek.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 Odunpazarı/Eskişehir
TelefonTel:0 (222) 221 48 48
FaxFax:0 (222) 221 53 54
E-MailE-Mail:info@ozelanadoluhastanesi.com
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yoğun Bakım Ünitelerimiz,Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Beslenme ve Diyet,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Dermatoloji ve Cildiye,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuarı,Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı,Üroloji
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -