Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

Doğru tanı, tedavi yöntemleri ve hizmetleriyle, kişilerin karşılaştıkları sağlık sorunlarına getirdiği çözümlerde bölgesinde ilk akla gelen kurum olmak. 1. Hizmet kalitesi ve tedavi yöntemleriyle hasta memnuniyetini sağlamak. 2. Uygulanan tedavi yöntemleriyle bölgede öncülük etmek. 3. Yenilikçi uygulamalarıyla, çağa ayak uydurmak. 4. Adaletli yönetim anlayışıyla alanında profesyonel kişileri istihdam eden ve açık iletişim yönetim anlayışını uygulayan bir kurum olarak bilinmek.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 Odunpazarı/Eskişehir
Telefon Tel:0 (222) 221 48 48
Fax Fax:0 (222) 221 53 54
E-Mail E-Mail:info@ozelanadoluhastanesi.com
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yoğun Bakım Ünitelerimiz, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji ve Cildiye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuarı, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı, Üroloji
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -