Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

“HASTA GÜVENLİĞİ” ve “KONFORU” nu sağlamak için, takım ruhu içinde çalışan nitelikli personel ile ileri teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermektedir.İleri teknoloji ürünü cihazlar ile en iyi tıbbi malzemeyi kullanarak, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, yurt dışında ve ülkemizde de tanınan bölgenin en iyi göz hastalıkları merkezi olmaktır. Bu amaçla ISO 9001 kalite çalışmaları, daha geniş bir alana kurulacak hizmet binası için proje çalışmaları devam etmektedir.
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR
Telefon Tel:02222301130
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@eskisehirgozmerkezi.com.tr
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
RETİNA CERRAHİSİ, PREMIUM KATARAKT CERRAHİSİ, LASER CERRAHİSİ, ÇOCUK GÖZ SAĞLIĞI, KATARAKT CERRAHİSİ, GÖZ TEMBELLİĞİ TEDAVİSİ, KERATOKONUS CERRAHİSİ, GLOKOM (GÖZ TANSİYONU)
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -