Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosmanpaşa Küçükköy’de hizmet sunmaktadır. 30.500 m2 kapalı alanda 7 ameliyathane, 80 poliklinik ve 250 yatak kapasitesi, toplamda 300 araçlık açık ve kapalı otoparkı olan, hastaların konforlu ve huzurlu vakit geçirebilmesi için yeşil bir alan ile çevrili, ikinci çevre yoluna 1 km mesafede, ulaşım imkanları son derece çeşitli ve kolay olan Avrasya Hastanesi’nde hastalarımıza sunduğumuz üstün hizmet anlayışı ile kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olmayı hedefliyoruz. En üstün teknoloji özelliklere sahip tıbbi cihazlarla donatılmış olan Özel Avrasya Hastanesi’nde, 30 saniyede sanal kalp anjiyosu yapabilen 128 kesitli tomografi endişe(klostrofobi) yaratmayan 1, 5 TESLA yarı açık MR, dijital röntgen, mamografi, 4 boyutlu ultrasound gibi ileri teknoloji özellikli birçok cihaz ile hastalarımıza hızlı ve etkin bir sağlık hizmeti vermekteyiz. Her türlü cerrahi müdahale ve ameliyata uygun altyapısı ile bronkoskopi, gastroskopi, kolonoskopi, duodenoskopi gibi tanı ve tetkik amaçlı müdahaleler de hızlı ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Akademik kariyeri olan ülkenin tanınmış profesör, doçent ve uzman doktorlarını da bünyesine katan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da sizleri ağırlamanın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Avrasya Hastanesi olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Hakkında İçerikler
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa İletişim Bilgileri

Adres Fevzi Çakmak Mahallesi Hekimsuyu Cad. No:26/34, 34255 Küçükköy, Gaziosmanpaşa/İstanbul  
Telefon 0 0212 612 00 00
Fax 0 0212 612 00 00
E-Mail info@avrasyahastanesi.com.tr

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Nerede
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Randevu Alma
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşanden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşanden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Bölümleri ve Servisleri

-ACİL SERVİS ÜNİTESİ

-AMELİYATHANELER

-BEYİN CERRAHİSİ (NÖROŞİRURJİ)

-BESLENME VE DİYET POLİKLİNİĞİ

-BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA (LABORATUAR)

-DERMATOLOJİ (CİLDİYE)

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-ÇOCUK CERRAHİSİ

-DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI)

-DİŞ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

-ENDOSKOPİ (GASTROENTOROLOJİ)

-ERİŞKİN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

-FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

-GENEL CERRAHİ ÜNİTESİ

-GÖĞÜS CERRAHİSİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

-KARDİYOLOJİ – ANJİYOGRAFİ ÜNİTESİ

-KULAK, BURUN, BOĞAZ ÜNİTESİ

NÖROLOJİ (EEG) ÜNİTESİ

-ONKOLOJİ ÜNİTESİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-RADYOLOJİ

-PSİKİYATRİ

-ÜROLOJİ

-YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Doktorları
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -