Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek. Misyonumuz DİAFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A Orhan Şaik Gökyay Cd. Pk:35600 Karşıyaka İzmir Turkey  
Telefon 0 232 367 2223
Fax 0 232 367 5006
E-Mail info@diafiz.com

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Nerede
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Doktorları
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -