Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek. Misyonumuz DİAFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A Orhan Şaik Gökyay Cd. Pk:35600 Karşıyaka İzmir Turkey
Telefon Tel:0 232 367 2223
Fax Fax:0 232 367 5006
E-Mail E-Mail:info@diafiz.com
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Nerede
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Doktorları
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -