Özel Reniz Diyaliz Merkezi

Hastalara, kolay ulaşılabilir, yüksek kalitede, yüksek yaşam standartları sağlayan ve yaşam süresini uzatan diyaliz hizmetini en etkili ve verimli şekilde sunmak, hastaların böbrek naklı imkanına kavuşmalarına destek vermektir. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak. İzmir ilimizdeki diyaliz merkezleri arasında en yüksek standartlarda hizmet sunmak ve ülkemizin diyaliz hizmet kalitesini arttırmaktır.

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Reniz Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gaziler Cd. No:357 / 3-B-C Yenişehir / İzmir  
Telefon 0232 459 05 55
Fax 0232 459 85 00
E-Mail info@renizdiyaliz.com

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Reniz Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Reniz Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Reniz Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Reniz Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Reniz Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -