Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz. Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Hakkında İçerikler
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa İletişim Bilgileri
Adres Adres:İzmir Caddesi No : 106 Kemalpaşa / İZMİR
Telefon Tel:0 232 261 48 46
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@borfiz.com.tr
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Nerede
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Randevu Alma
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşanden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşanden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Doktorları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -