Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz. Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Hakkında İçerikler
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa İletişim Bilgileri

Adres İzmir Caddesi No : 106 Kemalpaşa / İZMİR  
Telefon 0 232 261 48 46
Fax
E-Mail info@borfiz.com.tr

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Nerede
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Randevu Alma
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa dan Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa dan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa Doktorları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -