Bayındır Devlet Hastanesi

reklam
Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, elde edilen geliri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya bakım ve tedavi hizmeti üretmek, milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak, modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak.Uzman kadromuzu ileri bilgi ve teknoloji ile bütünleştirip, hasta odaklı bir hastane işletmeciliği ile örnek bir model oluşturan, bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Bayındır Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bayındır Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mithatpaşa Mah. Hastane Cad. No:35 35840 Bayındır / İZMİR
TelefonTel:0.232 581 30 36
FaxFax:0.232 581 35 78
E-MailE-Mail: izmirdhs3@saglik.gov.tr
Bayındır Devlet Hastanesi Nerede
Bayındır Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bayındır Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayındır Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bayındır Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayındır Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı,Cildiye,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Göğüs Hastalıkları,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Üroloji,
Bayındır Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bayındır Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -