Bayındır Devlet Hastanesi

Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, elde edilen geliri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya bakım ve tedavi hizmeti üretmek, milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak, modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak.Uzman kadromuzu ileri bilgi ve teknoloji ile bütünleştirip, hasta odaklı bir hastane işletmeciliği ile örnek bir model oluşturan, bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Bayındır Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bayındır Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Mithatpaşa Mah. Hastane Cad. No:35 35840 Bayındır / İZMİR  
Telefon 0 232 581 30 36
Fax 0 232 581 35 78
E-Mail izmirdhs3@saglik.gov.tr

Bayındır Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bayındır Devlet Hastanesi Nerede
Bayındır Devlet Hastanesi Randevu Alma
Bayındır Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bayındır Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bayındır Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bayındır Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Cildiye

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Sağlığı ve Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

-Üroloji

Bayındır Devlet Hastanesi Doktorları
Bayındır Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -