Özel Derindere Hastanesi

Sağlık sektöründe uluslararası kalite standartlarında sunduğumuz, hasta güvenliğine odaklı hizmetimiz ile Derindere grubuna duyulan güveni sağlığa taşımak.Tıbbi ve etik değerlerden ödün vermeden, güncel gelişmeleri takip eden deneyimli kadromuz ve modern teknolojik altyapımız ile hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet sunan bilimsel çalışmalara da olanak sağlayan referans bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Derindere Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Derindere Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mahallesi Çobançeşme Caddesi Burcu Sokak No:9 34406 Kağıthane/İstanbul
Telefon Tel:0 212 888 3 000
Fax Fax:0 212 888 3 889
E-Mail E-Mail:hastane@derindere.com
Özel Derindere Hastanesi Nerede
Özel Derindere Hastanesi Randevu Alma
Özel Derindere Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Derindere Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Derindere Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Derindere Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, ACİL SERVİS, AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ, BESLENME ve DİYET POLİKLİNİĞİ, BEYİN ve SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA ve MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, ERİŞKİN ve YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ, ESTETİK PLASTİK ve REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM, KALP ve DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ ve BAŞ BOYUN CERRAHİSİ, MEDİKAL ESTETİK, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, TAŞ KIRMA MERKEZİ, ÜROLOJİ
Özel Derindere Hastanesi Doktorları
Özel Derindere Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -