Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi

1989 yılında Çağlayan merkezde kurulmuş olan kliniğimiz daha sonra 1991 yılında şuan hizmet verdiğimiz binaya taşınmış. Poliklinik bünyesinde zaman içerisinde birçok hekim ve sağlık personeli hizmet vermiş ama dönemin şartları ve imkanları pek fazla gelişme imkanı sunamamıştı. 1998 yılında Dr. Ümit Demirci’nin poliklinikte çalışmaya başlamasıyla halkla önemli ve ciddi bir köprü kurulmuş ve halkın taleplerinde artış olmuştur. Bundan cesaret alarak hizmet kalitesinde artış sağlayacak birçok teknolojik alet cihaz ve teknik laboratuar yeniliklerini hizmete sunma imkanı oldu. Bu gelişmeler günlük poliklinik sayısını arttırmış ve büyümeyi zorunlu kılmıştır. Bunun üzerine 2007 yılında Dr. Cihangir Efe kadın hastalıkları ve doğum polikliniğini, Dr. Bayram Bağlar genel cerrahi polikliniğini, Dr. Can Özyıldız çocuk hastalıkları polikliniğini, Dr. Erol Arslan dahiliye polikliniğini bünyemizde kurup Dr. Ümit Demirci’nin mesul müdürlüğünde tıp merkezine dönüşerek halkımıza kaliteli güvenli 7 gün 24 saat deneyimli personeliyle hizmet vermeye başlamıştır. Şu an aynı ekip Bağkur, Emekli Sandığı ve Sigortalı hastalarımıza aynı zamanda sağlık güvencesi olmayan vatandaşlarımıza sağlık hizmetini başarıyla ve şevkle sunmaya devam etmektedir.
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No: 11 Çağlayan – Kağıthane / İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 224 70 86
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@yenihuzurtipmerkezi.com
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Nerede
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, KULAK BURUN BOĞAZ, FİZİK TEDAVİ, ÜROLOJİ, BİOKİMYA, ANESTEZİ VE REANİMASYON, GÖZ, DİŞ, MEDİKAL ESTETİK, BESLENME VE DİYET, TOPUK DİKENİ TEDAVİSİ, CHECK-UP, MEDİKAL ESTETİK
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Doktorları
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -