Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi

Diyaliz hizmetinde; Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere önem veren, güncel gelişmeleri takip eden nitelikli kadrosu ile Türkiye’ de diyaliz sektöründe öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.Özel Nil Metropol Diyaliz merkezi olarak etik ilkelerden ödün vermeden hasta odaklı, hasta haklarına saygılı kaliteli diyaliz hizmeti veren bir kuruluş olmak.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mahallesi, Çobançeşme Cd. No:6, 34406 Kağıthane/ İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 321 2929
Fax
E-Mail info@metropoldiyaliz.com

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -