Özel Hilal Tıp Merkezi

Özel Hilal Tıp Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Özel Hilal Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Hilal Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sular İdaresi Girne Cad. Ulucami Altı No:25 Kagıthane / istanbul
Telefon Tel:0 (212) 295-6500
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Hilal Tıp Merkezi Nerede
Özel Hilal Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Hilal Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hilal Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hilal Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hilal Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Hilal Tıp Merkezi Doktorları
Özel Hilal Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -