Özel Dentistanbul Yıldız Ağız Ve Diş Hastanesi

Dentistanbul’un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız’daki hastane binası, İstanbul’un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir. Aynı çatı altında ağız ve diş sağlığıyla ilgili herşey.Bünyesinde oral diagnoz ve radyoloji, tedavi, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji ve acil diş hekimliğini bulunduran Özel Dentistanbul Diş Hastanesi’nin uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir. Özel Dentistanbul Diş Hastanesi iki ünitli ameliyathanesi, ambulansı ve yataklı servisi ile genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İstanbul Beşiktaş Yıldız Posta Cad. No:71  
Telefon 0 (212) 310-5600
Fax
E-Mail

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Nerede
Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Randevu Alma
Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
 

-Ağız Ve Diş Sağlığı

Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi Doktorları
Özel Dentistanbul Ağız Ve Diş Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -