Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

Bilimsellik, yüksek teknoloji ve etik olmak temel ilkeleriyle yola çıkan ve büyük bir fikre dönüşen ROMATEM’ i sağlık alanında tüm Dünya’da bilinen bir Türk markası yapmak gerçek vizyonumuzdur.İnsanı bağımlılıktan bağımsızlığa yani özgürlüğe ve hürriyete kavuşturmak uğraşımızın adıdır Rehabilitasyon. Sağlığın başka bir alanına benzemez bizim işimiz. Günler, haftalar, aylar ve hatta yıllarca uğraşırız. Biliriz ki başarı çok çalışmakla kazanılır. Tıpkı hürriyet gibi, özgürlük gibi.. Budur işte bizim misyonumuz.
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenidoğan Sokak No:7 Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon Tel:4447686
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:iletisim@romatem.com
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Nerede
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Randevu Alma
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon, Diğer Tedaviler, Acil Sağlık Hizmetleri
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Doktorları
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -