Özel Ota & Jinemed Hastanesi

Beşiktaş’ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini “OTA & Jinemed Hastanesi’” adı altında birleştirdi. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu Fulya Jinemed’in hastanecilik tecrübesi ile OTA’ nın geniş poliklinik ağı ve SGK güvencesine sahip hastaya, hizmet verme avantajı bir araya getirilmiştir. SGK ve tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olan hastanemizde, bu birleşme ile poliklinik hizmeti verilen branş sayısı da artmış, kadromuza bir çok yeni dalda uzman doktorlar katılmıştır. Koruyucu Hekimlik uygulamaları ve konforlu hastanesi ile “Kanıta Dayalı Tıp” felsefesini ilke edinerek, hasta memnuniyeti odaklı çalışan, sektöründe öncü uygulamalar geliştirmiş OTA & Jinemed Hastanesi, bu birleşme ile toplumun her kesiminden hastayı yüksek kalitede sağlık hizmeti ile buluşturmayı hedeflemektedir. Merkezimizde uzman doktorlarımız, profesyonel ekibimiz ve modern tanı yöntemlerimiz ile sağlığınızı sizin kadar önemseyen bir hizmet felsefesi ile çalışılmaktadır.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ota & Jinemed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1 Beşiktaş / İstanbul
Telefon Tel:0212 260 40 40 / 444 3 802
Fax Fax:0212 327 67 67
E-Mail E-Mail:info@otajinemedhastanesi.com
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Nerede
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Randevu Alma
Özel Ota & Jinemed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ota & Jinemed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi ve Ağrı Merkezi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Diyetetik, Embriyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi, Fizik Ted. ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Yoğun Bakımlar, Tüp Bebek
Özel Ota & Jinemed Hastanesi Doktorları
Özel Ota & Jinemed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -