Özel İstanbul Retina Enstitüsü

İstanbul Üniversitesine bağlı “İstanbul Üniversitesi Göz Hastalıkları Araştırma ve Uygulama Merkezi”nin kuruluşunda önemli rol alan ve bu merkezin kuruluşundan (1989), kapatılmasına kadar (2002) geçen dönemde Merkezin “Müdür Yardımcılığı” görevini yerine getiren İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof.Dr.Murat Karaçorlu 2000’li yılların başında Anabilim Dalındaki görevinden istifa etmiş ve Doç.Dr.Serra Arf ile birlikte Ticaret Odasına bağlı “İstanbul Retina Ensititüsü Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketini” kurmuştur. Bu şirketin Sağlık Bakanlığına başvurması sonucunda, konusunda dal merkezi çalışma ruhsatı verilmiştir. Bu yeni kuruluşun amacı, başta retina, makula ve vitreus hastalıkları olmak üzere göz hastalıkları konusunda klinik çalışmalar, araştırmalar yapmak ve doktora sonrası eğitim vermektir. Kuruluşundan bu yana planlanan tüm bu çalışmaları başarı ile yapan klinik, çok sayıda göz hekimine alanında eğitim vermiştir. Klinik araştırma konusunda da üretken olan İstanbul Retina Enstitüsü Şti., SCI (Science Sitation Index) giren dergilerde her yıl önemli sayıda araştırma yayınlamakta ve çok sayıda sitasyon almaktadır. Çalışmalarını başarı ile sürdüren klinik , Türk ve bölge tıbbına hizmet etmeye devam edecektir.
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Retina Enstitüsü İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya – Şişli, Istanbul
Telefon Tel:(212) 231 31 21
Fax Fax:(212) 233 24 25
E-Mail E-Mail:info@istanbulretina.com
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Nerede
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Randevu Alma
Özel İstanbul Retina Enstitüsünden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Retina Enstitüsünden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Bölümleri ve Servisleri
Vitrektomi, AntiVEGF Tedavisi, Intravitreal Enjeksiyon, Fotodinamik Tedavi (PDT), Laser Fotokoagülasyon, Katarakt Cerrahisi, Gaz Tamponadı, Silikon Yağ Tamponadı, Membran Soyma, Makula Translokasyonu, Laser Trabeküloplasti, Glokom Filtrasyon Cerrahisi, Endolaser Siklofotokoagülasyon, Az Görme Rehabilitasyonu
Özel İstanbul Retina Enstitüsü Doktorları
Özel İstanbul Retina Enstitüsünde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -