Özel Ceylan Tıp Merkezi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır. Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Ceylan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ceylan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Silivri Kapı Mh. Kuvayi Milliye Cd. Pk:34107 Kocamustafapaşa Fatih / İstanbul
Telefon Tel:0212 586 05 63 / 0212 529 61 74 / 0212 530 12 11
Fax Fax:0212 584 41 99
E-Mail E-Mail:info@ceylantipmerkezi.com
Özel Ceylan Tıp Merkezi Nerede
Özel Ceylan Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ceylan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceylan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ceylan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceylan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Çocuk Sağlığı, İç Hastalıkları, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji, Beslenme ve Diyet, Diş
Özel Ceylan Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ceylan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -