İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi

Evrensel standartlara sahip nitelikli hekimler ve bilim insanları yetiştiren, ülkemize ve insanlığa yararlı bilgi üreten, kaliteli sağlık hizmeti sunan ve bu işlevleri etkin şekilde koordine eden öncü bir kurum olmak.Tarihsel birikiminin gücü ile tıp eğitiminde, bilimsel araştırmalarda ve sağlık hizmeti sunumunda öncü, sağlık politikalarında belirleyici, uluslararası tanınır ve saygın kurum kimliğini geliştirerek sürdürmek.
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstanbul Tıp Fakültesi Çapa – Fatih / İSTANBUL
Telefon Tel:0 2124142000
Fax Fax:0 2126358522
E-Mail E-Mail:itfob@istanbul.edu.tr
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Nerede
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Randevu Alma
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Deri̇ Ve Zührevi̇ Hastalıkları Anabilim Dalı, Fi̇zi̇ksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, İnfeksi̇yon Hastalıkları ve Kli̇ni̇k Mi̇krobi̇yoloji̇ Anabilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Spor Hekimliği Anabilim Dalı, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Anabilim Dalı, Tıbbi̇ Ekoloji ve Hi̇droklimatoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Cerrahi̇si Anabilim Dalı, Genel Cerrahi̇ Anabilim Dalı, Göğüs Cerrahi̇si̇ Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabi̇li̇m Dalı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabi̇li̇m Dalı, Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Ortopedi̇ ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Plasti̇k, Rekonstrükti̇f ve Esteti̇k Cerrahisi Anabilim Dalı, Tibbi̇ Patoloji Anabi̇li̇m Dalı Başkanı, Üroloji̇ Anabilim Dalı
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi Doktorları
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -