İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi

Öğrencileri mesleki yetkinliğin gerektirdiği en üst düzeyde bilgi, beceri ve sorumluluk bilincine sahip, evrensel etik değerlere bağlı, insan onuruna saygılı, yaşam boyu gelişime açık, sosyal ve entelektüel alanda topluma örnek olabilecek araştırıcı ve üretici hekimler olarak yetiştirmek. Yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak ve toplumun sağlık sorunlarına yönelik çözümler üretmek. İnsan sağlığı ile ilişkili alanlarda sürekli genişleyen bilgi evrenine nitelikli katkılar sunacak bilimsel araştırmalar planlamak, yürütmek ve desteklemek.Tıp eğitimi, sağlık hizmetleri ve bilimsel araştırma alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde öncülük yapan saygın ve sosyal güvenilir bir Tıp Fakültesi olmak.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İÜC. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yerleşkesi Kocamustafapaşa Cd. No: 53 Cerrahpaşa 34098 Fatih / İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 414 30 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:ctf@istanbul.edu.tr
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Nerede
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Randevu Alma
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALI, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI, ÇOCUK CERRAHİSİ ANABİLİM DALI, GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI, GÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİM DALI, GÖZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANABİLİM DALI, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANABİLİM DALI, TIBBİ PATOLOJİ ANABİLİM DALI, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI, ÜROLOJİ ANABİLİM DALI, KULAK BURUN VE BOĞAZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, ACİL TIP ANABİLİM DALI, ADLİ TIP ANABİLİM DALI, AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR ANABİLİM DALI, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI, GÖĞÜS HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI, İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI, NÖROLOJİ ANABİLİM DALI, NÜKLEER TIP ANABİLİM DALI, RADYASYON ONKOLOJİSİ ANABİLİM DALI, RADYOLOJİ ANABİLİM DALI, RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, TIBBİ FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI, TIBBİ GENETİK ANABİLİM DALI
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Doktorları
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -