Özel Ornöram FTR Merkezi

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1986 yılında Dr. Sururi Özkılıç tarafından kurulmuş olup halen merkezi Çapa’da ve yataklı tedavi şubesi Şişli’de olmak üzere kuruluş amacı olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konularında hizmet vermektedir. Ornöram bu iki merkez dışında Memorial Hastanesi’nin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde faaliyetlerini bizzat yürütmektedir. Merkezimiz hem ayakta hemde yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konusunda tam donanımlı branş hizmeti veren Türkiyedeki tek özel kuruluştur. Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerinde gelişmiş fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının yanı sıra, her iki merkezdeki özel kapalı havuzlarıyla hidroterapi tedavisi fizyoterapist takibi veya eşliğinde uygulanmaktadır. Özellikle yatarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti alması gereken hastalarımıza Şişli şubemizde 21 yataklı banyolu ve refakatli oda imkanı bulunmaktadır.

Özel Ornöram FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ornöram FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa Fatih/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 588-8331
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Ornöram FTR Merkezi Nerede
Özel Ornöram FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Ornöram FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ornöram FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ornöram FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ornöram FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Biyokimya, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Ornöram FTR Merkezi Doktorları
Özel Ornöram FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -