Devrek Devlet Hastanesi

Yasal mevzuat ve etik kurallar çerçevesinde, hasta ve çalisan memnuniyetine odakli, bilimsel ve teknolojik gelismeleri dogrultusunda, sürekli egitim ve iyilestirme ile hastalarin tani ve tedavi ihtiyaçlarini en iyi sekilde karsilamak.Bölgemizde, modern tibbin tüm olanaklarini kullanan, uluslararasi standartlarda tani, tedavi ve bakim hizmeti veren en iyi hastane olmak.

Devrek Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Devrek Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ankara Asfaltı Üzeri İsmetpaşa Mah.No:84 67800 Devrek/Zonguldak  
Telefon 0 372 556 21 32
Fax 0 372 556 86 04
E-Mail zonguldakdhs3@saglik.gov.tr

Devrek Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Devrek Devlet Hastanesi Nerede
Devrek Devlet Hastanesi Randevu Alma
Devrek Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Devrek Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Devrek Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Devrek Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Anestezi ve Reanimasyon

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Kardiyoloji

-Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları

-Nöroloji Uzmanı

-Radyoloji Uzmanı

-Acil Servis

-Diş Hastalıkları

Devrek Devlet Hastanesi Doktorları
  Devrek Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -