Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Kliniğimiz , sağlıkta 35 yıllık tecrübe ile son teknolojiyi kombine eden uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. 12 yıldan beri yüksek kalitede sağlık hizmeti veren Cankat Klinik’in sınırları genişletilmiş ve Temmuz 2016’da Cankat Vital Klinik’te hizmete girmiştir. Böylece birleşik iki ünitenin kombinasyonu ile genişletilmiş profesyonel ekibi sayesinde hastalarımıza daha da kaliteli sağlık hizmetini sunmayı başardık. Her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, artık bir sağlık vadisi haline dönüşen Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır. Amacımız Tecrübe-Teknoloji-Ekip çalışması uyumundan hastalarımızın üst düzeyde faydalanması ve böylece kişiye özel birinci sınıf sağlık hizmeti vermektir.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya, 34394 Şişli – İstanbul  
Telefon 0 (212) 343 12 12
Fax 0 (212) 343 11 91
E-Mail info@cankatklinik.com

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Sağlığı

-Çocuk Sağlığı

-Gebelik ve Doğum

-Meme Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -