Özel Forte Üroloji Merkezi

reklam
Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.Tanı ve tedavi yöntemlerinin hızla çeşitlenmesi günümüzde branşlaşmayı gerekli kılmaktadır. Üroloji’ de üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır.Bu amaçla örnekleri yurt dışında görülen dal merkezlerinin ülkemizde bir öncüsü olarak Forte Üroloji oluşturulmuştur. Hedefimiz, uzmanlaştığımız her alanda hastalarımıza tanı için gerekli en son teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir ve güncel hizmet sunmaktadır.Merkezlerimizde fleksibl sistoskopi, ürodinamik tektikler ve bio feedback uygulamaları, vizüel seksüel stimulasyon, transrektal ultrasonografi eşliğinde prostat biopsisi, ürogenital ve doppler ultrasonografi yapılmakta ve laboratuar hizmetleri verilmektedir. Ürolojinin çeşitli konularında psikolog tarafından psikolojik değerlendirme ve terapi yapılmaktadır.
Özel Forte Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Forte Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23 K:10 Şişli / Istanbul
TelefonTel:0 (212) 241-3737
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Forte Üroloji Merkezi Nerede
Özel Forte Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Forte Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Forte Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Forte Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Forte Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Anasayfa
Özel Forte Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Forte Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -