İstanbul Cerrahi Hastanesi

Ulusal ve uluslararası alanda hasta güvenliği odaklı sürdürülebilir ve kaliteli sağlık hizmetini tıbbi ve etik kurallardan ödün vermeden sunmak. Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere önem veren nitelikli kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile Türkiye’de ve uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olmak ve müşteri memnuniyeti odaklı sağlık hizmetini topluma başarıyla yaymak.
İstanbul Cerrahi Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Cerrahi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ferah Sokak No:22 P.K.:34365 Fulya – Şişli / İstanbul
Telefon Tel:0212 296 94 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@istanbulcerrahi.com
İstanbul Cerrahi Hastanesi Nerede
İstanbul Cerrahi Hastanesi Randevu Alma
İstanbul Cerrahi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Cerrahi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İstanbul Cerrahi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstanbul Cerrahi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağrı Kliniği, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin-Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Check-up ve Sağlıklı Yaşam Ünitesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Nöroradyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Alerji, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Meme ve Tiroid Cerrahisi, Nöroloji, Obezite Cerrahisi Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Rejeneratif Tıp (Regen.İC), Üroloji
İstanbul Cerrahi Hastanesi Doktorları
İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -