Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

Ülkenin sağlık gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştirip dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Caher Dudayev Bulvarı no: 175 Bostanlı Karşıyaka / İZMİR
Telefon Tel:0 232 241 10 00
Fax Fax:0232 336 9421
E-Mail E-Mail:infoizm@baskent.edu.tr
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Nerede
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet Ünitesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya Laboratuvarı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Allerji, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Hematoloji, Nefroloji, Romatoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -