Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Hasta Hakları Etik Kurallara uygun, etkili, verimli, saygın, kaliteli, kolay erişilebilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak. Hasta memnuniyetini temel ilke olarak kabul eder, Planlama Uygulama Kontrol Yaptıklarını ölçen ve değerlendiren, çalışanlarına bilimsel ve entegre bir anlayışla fark yaratır. hasta memnuniyeti ile kalitatif kalite anlayışı ve performansı, uluslararası seviye örnek bir kurum olmaktır.
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yalı Mahallesi Caher Dudayev Bulvarı No:71 Karşıyaka/İZMİR
Telefon Tel:0 232 362 54 54
Fax Fax:0 232 336 29 59
E-Mail E-Mail:info@karsiyakagoz.com
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Nerede
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Karşıyaka Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karşıyaka Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Akıllı Mercek, Göz Lazer Ameliyatları – Göz Çizdirme, Katarakt, Sarı Nokta Hastalığı, Glokom – Göz Tansiyonu, Retina Dekolmanı, Diabetik Retinopati, Keratokonus, Kornea Nakli, Vitrektomi, Epiretinal Membran, Şaşılık, Prespiyopi – Yakını Görememe, Çocuklarda Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı, Şalazyon, Pterjium, Alerjik Göz Hastalıkları, Gece Körlüğü – Tavuk Karası, Göz Yaşı Sistem Bozuklukları, Göz Kapağı Ameliyatı, Çatlak Tedavileri, Kırışıklık Tedavisi, Dolgu, Mezoterapi, Gençlik Aşısı, Cilt Gençleştirme, Somon DNA, Kimyasal Peeling (TCA), Akne İzi Tedavisi, Güneş Lekesi Tedavisi, Saç Ekimi, Sakal Bıyık Ekimi, Kaş Kirpik Ekimi, Lazer Epilasyon, Lazerle Varis ve Kılcal Damar Tedavisi
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Doktorları
Özel Karşıyaka Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -