Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Dokuz Eylül Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalında yolları kesişen Dr. Taha Okan ve Dr. Sonay Türker Uzmanlık Eğitimleri sonrası İzmir’in ve Türkiye’nin ilk Kardiyoloji unvanına sahip sağlık merkezi Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi’ni 2005 yılında Karşıyaka Bostanlı’ da açmıştır.
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı/Karşıyaka/İzmir
Telefon Tel:0 (232) 336 35 35
Fax Fax:0 (232) 330 00 55
E-Mail E-Mail:info@kardiya.com.tr
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Nerede
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Tilt Testi Holter Tansiyon Kansız Anjiografi Kalp Sintigrafisi Efor Testi (Koşu Testi) Ekokardiyografi EKG (ElektroKardiyoGrafi) – Kalp Grafisi Holter Ekg (Ritim Ekg – 24 Saatlik Ekg)
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -