Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi olarak bölgemizin sağlık ihtiyaçlarında eksikliğini yakından bildiğimiz; güven, ekonomi, hasta ve yakınlarına verilen değer ve ilgi, kalite, sağlık hizmetine çabuk ulaşma probleminin üzerinde durarak sağlık hizmeti sunuyoruz. Bölge halkı artık bizi tanıyor. Bu samimiyetin verdiği güvenle halkımızın layık olduğu sağlık hizmetini modern, ekonomik ve etik değerlere bağlı kalarak sunmaya devam edeceğiz.
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Kahveci Mah. Y.Sultan Selim Bulvarı Mimar Sinan Cad. No:59 Beylikdüzü-İstanbul
Telefon Tel:444 6 087
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@beykentcerrahi.com
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FİZİK TEDAVİ MERKEZİ, MEDİKAL ESTETİK – GÜZELLİK MERKEZİ, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ, ACİL SERVİS, DİYET VE BESLENME, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE – İÇ HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ – CİLDİYE, ENDOSKOPİ – KOLONOSKOPİ, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, LABORATUAR 7/24, RADYOLOJİ, GÖRÜNTÜLEME ÜNİTESİ
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -